Scroll to top
Predaj:   0911 319 890, 0902 919 986    Servis:    0902 919 985

sk

KTO SME

História našej spoločnosti sa začala písať v roku 2004. V tomto roku sme sa stali autorizovaným predajcom a opravcom motorových vozidiel značky HYUNDAI. Hlavnými činnosťami spoločnosti TGA, s.r.o. sú predaj, servis a popredajné služby vozidiel.

PREČO MY

Od roku 2007 sa naša spoločnosť zapojila do procesu zvyšovania kvality poskytovaných služieb a získala certifikát ISO 9001:2008 v rámci ktorej prijala nástroj, na skvalitňovanie služieb „POLITIKU KVALITY“, ktorej sa podriaďuje celá firma TGA, s.r.o. Jej hlavným strategickým cieľom je: „Kvalita našich služieb je našim záväzkom a základom spokojnosti zákazníka a zárukou prosperity našej organizácie.“

U nás je serióznosť, individuálny prístup a vysoká profesionalita jednoducho samozrejmosťou. Príďte nás navštíviť a presvedčte sa sami.

NÁŠ CIEĽ

Predaj vozidiel je pre nás iba začiatok. Dôvera našich zákazníkov je hlavným „motorom“ našej spoločnosti a náš prvoradý cieľ je: SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA. V tomto smere kladieme veľký dôraz na kvalitu predajných a popredajných služieb a k tomu zodpovedajúce technologické zázemie servisu.